Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Biuro Rachunkowe „Atoran” z Poznania

Nasze Biuro Rachunkowe „Atoran” świadczy usługi księgowe, podatkowe i kadrowe na rzecz firm i osób fizycznych z Wielkopolski. Prowadzimy dwa oddziały biura na terenie tego województwa. Zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Poznaniu. Mieści się ona przy ulicy Jaworowej. Górczyn, a także Grunwald, Jeżyce, Łazarz czy też Naramowice to części Poznania, z obszaru których trafia do nas największa liczba zleceń obsługi rachunkowości. Druga lokalizacja oddziału biura to Czerniejewo w powiecie gnieźnieńskim. Miasto to usytuowane jest pomiędzy Gnieznem a Wrześnią, skąd również mamy swoich stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów. Z przyjemnością porozmawiamy z Państwem o ofercie naszego biura rachunkowego oraz ustalimy zasady współpracy.

Oddział Poznań

 

ul. Jaworowa 47/3

61-453 Poznań

telefon: 48 502 546 806

e-mail: liberkowska@atoran.pl

Oddział Czerniejewo

 

pl. ks. O. Kopczyńskiego 3/7, 62-250 Czerniejewo

telefon: 48 502 546 806

e-mail: liberkowska@atoran.pl

 


Biuro Rachunkowe ATORAN Monika Liberkowska - Słomińska na mapie:

______________________________

 

 

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.atoran.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURO RACHUNKOWE ATORAN MONIKA LIBERKOWSKA - SŁOMIŃSKA, ks. Kopczyńskiego 3 m. 7 62-250 Czerniejewo, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem liberkowska@atoran.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Pola oznaczone * są wymagane.

 

facebook